Preskočiť na obsah
Ondrej Oračko ml.

Stavebníctvo

Ondrej Oračko ml.

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Jurské
Od roku
2023
IČO
55 742 645

Ondrej Oračko ml.

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
059 94 Jurské
Na trhu od
12. septembra 2023
IČO
55 742 645
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

3
roky na trhu
2023
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ondrej Oračko ml.

Ondrej Oračko ml. – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Jurské. Podniká od 12. septembra 2023.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Ondrej Oračko ml.
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
55 742 645
Dátum vzniku
12. septembra 2023
Miesto podnikania
059 94 Jurské
Živnostenský register
Okresný úrad Kežmarok, vložka č. 730-21209
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ondrej Oračko ml. zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ondrej Oračko ml.?

Miesto podnikania je v obci 059 94 Jurské.

Čím sa Ondrej Oračko ml. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Ondrej Oračko ml.?

IČO je 55 742 645.

Odkedy podniká Ondrej Oračko ml.?

Podnikanie začalo 12. septembra 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ondrej Oračko ml. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ondrej-oracko-ml.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.